Ana Sayfa Dernek Genç kardeşlerim,davetim sizedir;

Genç kardeşlerim,davetim sizedir;

0 1139

haber-EYXJTKf4iyctDürüstlüğe olan inancımızla,her türlü kötü alışkanlıklara tavrımızı koyarak iyilikle ve adaletlice gelecekteki hedeflerimize birlikte yürürken hız kazanacak hizmet yarışında mesafe alacağız.

Durmayın artık gelin derneğimize katılın.Muhabbete davet ediyoruz.Burada bekleyeniniz üzerinize titreyeniniz var.Gençlerimizi yaşanacak güzel süreçlere dahil etmek için çarpan yüreğimiz var.

Gençliğin sosyal manevi kültürel değerlerini kendilerinden sonra gelen yeni jenerasyona aktarma konusunda sorumluluğu vardır.Telefonunda internetin yokken nasıl OFFLINE oluyorsan sosyal medyadan faydalanamıyorsan etrafına karşı OFFLINE olursan etrafındaki genç jenerasyon da senden faydalanamaz. Bilgisayarlarda bulunan DEFAULT ”yani varsayılan yaklaşım” bizim için harzaman gençlerimize güven olmuştur.Bizler siz gençlerimize herzaman güveniyor ve inanıyor ve seviyoruz.

Son zamanlarda oldukça ihtiyaç duyulan güzel birlikteliklere, sevginin, gülümsemenin ve kaynaşmanın, gençler arasında yeniden hayat bulması adına gençlerimizi derneğimize davet ediyoruz. Mutluluklarımızı artırmak istiyoruz.

(All for one and one for all.)Birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için.

(Never say never)Asla,asla deme.Yanlız ve sevgisiz yaşayamıyorsak o zaman hep birlikte gelin iyi işlere birlikte imza atalım.

 

ŞİLE ÜVEZLİ KÖYÜ DER.BŞK.

Yorum yok

Yanıtla